Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

pátek, 15 březen 2013 16:30

Byty na Praze 6 - Podbabě

Lákalo by vás bydlet v jedné z nejvíce žádaných pražských lokalit, kde mají v příštích měsících a letech vyrůst stovky, ba až tisíce nových bytů? Příroda všude kolem, možnost bleskové dopravy do centra města a lukrativní prostředí s plnou občanskou vybaveností. Co víc si vlastně může člověk v dnešní době přát?

pátek, 15 březen 2013 16:05

Byty má Praha 6 vychytané

Byty na Praze 6 v novostavbách nabízí atraktivní a moderní bydlení. Najdete zde lokalitu, která je plně občansky vybavená a skvěle dostupná. Vždyť nedaleko najdete stanici metra A Dejvická a tramvajové spojení. K nezaplacení je i spojení na letiště.

pátek, 15 březen 2013 15:53

Byty na Praze 6 jsou žádané

Bydleli byste rádi v Praze 6? Tato lokalita se v posledních letech doslova zaplňuje novými byty, které zde díky developerským společnostem rostou jako houby po dešti. Nedaleko centra tohoto slavného města můžete za čtyři nebo pět milionů korun získat krásný byt, situovaný v lokalitě, která oplývá výbornou občanskou vybaveností, obchody, restauracemi a všemi typy školských zařízení počínaje mateřskou školkou po dostupnou vysokou školu (jsme přeci stále v Praze, UK je blízko).

Strana 1 z 2