Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Praha 6 byty potřebuje jako sůl

Praha 6 byty potřebuje jako sůl Praha 6 byty

V žádané lokalitě se vždycky dříve nebo později začnou stavět nové byty. Jednou z nich je i Praha 6, kde je plná občanská vybavenost, blízkost krásné přírody, mezi kterou doslova vyniká oblíbený park Stromovka a samozřejmě se zde tím pádem žije mnohem kvalitněji než jinde.

Praha 6 byty opravdu potřebuje

Praha 6 má v současné době sto tisíc obyvatel, ale i zde samozřejmě vyrůstá nová bytová zástavba. Blízkost hned tří gymnázií a hned pěti fakult vysokých škol nabízí možnosti i pro rodiny, jejichž děti už trochu odrostly.

Praha 6, která se rozkládá na čtyř tisících hektarech, čítá celkem padesát tisíc bytových jednotek a stala se atraktivním místem pro novostavby. Co takhle Rezidence Podbaba? Ať už hledáte ideální podmínky pro maximální možnou relaxaci po odchodu z náročného zaměstnání, výbornou občanskou vybavenost nebo třeba jen blízkost přírody, která je vlastně v okrajové části Prahy prakticky zaručena, jste na správné adrese. Ceny bytů na Praze 6 se pohybují v rozmezí mezi čtyřmi a sedmi miliony korun, typově nejčastěji 2+kk, ale najdete samozřejmě i typy jako 3+kk nebo také 4+kk. 5+kk a vlastně dost obrovský byt 6+kk, který je určen samozřejmě hlavně rodinám s dvěma a více dětmi.

Na Praze 6 - Podbabě již vyrostlo a bylo hned rozprodáno 117 nových bytů. Nová Rezidence Podbaba nabízí další byty na prodej. Výborná dopravní dostupnost se zde snoubí s klidem, který přináší minimální hluk z dopravních tepen, které jsou vlastně vzdáleny jen pár kilometrů. Stačí jen krátká procházka a dostanete se na stanoviště metra, tramvaje nebo autobusu. Snadno se dopravíte i na letiště v Ruzyni, což ocení hlavně ti, kteří létají často na pracovní cesty.

Nové byty na Praze 6 byly vystavěny podle italského vzoru, jinými slovy tedy podle nejnovější bytové módy. Parky, zimní zahrady nebo balkony jsou samozřejmostí, takže klid k odpočinku je zajištěn v maximální možné míře. Použití kvalitních materiálů, keramická dlažba v kuchyni nebo také dřevěná eurookna s vakuovým sklem nabízí určitě dostatek pohodlí i v zimě...

 
 
Jste zde: Home Praha 6 Praha 6 byty potřebuje jako sůl