Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Byty Praha 6

15. březen 2013 v Byty Praha 6 Od

Lákalo by vás bydlet v jedné z nejvíce žádaných pražských lokalit, kde mají v příštích měsících a letech vyrůst stovky, ba až tisíce nových bytů? Příroda všude kolem, možnost bleskové dopravy do centra města a lukrativní prostředí s plnou občanskou vybaveností. Co víc si vlastně může člověk v dnešní době přát?

15. březen 2013 v Byty Praha 6 Od

Byty na Praze 6 v novostavbách nabízí atraktivní a moderní bydlení. Najdete zde lokalitu, která je plně občansky vybavená a skvěle dostupná. Vždyť nedaleko najdete stanici metra A Dejvická a tramvajové spojení. K nezaplacení je i spojení na letiště.

15. březen 2013 v Byty Praha 6 Od

Bydleli byste rádi v Praze 6? Tato lokalita se v posledních letech doslova zaplňuje novými byty, které zde díky developerským společnostem rostou jako houby po dešti. Nedaleko centra tohoto slavného města můžete za čtyři nebo pět milionů korun získat krásný byt, situovaný v lokalitě, která oplývá výbornou občanskou vybaveností, obchody, restauracemi a všemi typy školských zařízení počínaje mateřskou školkou po dostupnou vysokou školu (jsme přeci stále v Praze, UK je blízko).

15. březen 2013 v Byty Praha 6 Od

Proč jsou vlastně byty na Praze 6 dobrou investicí? Koupit si byt třeba za pět milionů korun určitě nebude jen tak. Ale když rozmyslíte, co vás vlastně v poklidné části Prahy očekává, minimálně o něčem podobném pak začnete přemýšlet. Kvalitní relaxace, kulturní a společenské vyžití, kde to nemáte daleko například do světoznámého parku Stromovka, zoologické zahrady Troja (navíc romantickým přívozem přes Vltavu) a metro, konkrétně jeho nejstarší trasa A, je dostupná jen několik minut chůze nebo pár zastávek tramvaje či autobusu.

15. březen 2013 v Byty Praha 6 Od

V žádané lokalitě se vždycky dříve nebo později začnou stavět nové byty. Jednou z nich je i Praha 6, kde je plná občanská vybavenost, blízkost krásné přírody, mezi kterou doslova vyniká oblíbený park Stromovka a samozřejmě se zde tím pádem žije mnohem kvalitněji než jinde.

 
 
Jste zde: Home Praha 6