Byty Praha 6 - Rezidence Podbaba

Praha 6 bytyPraha 6 je tradiční rezidenční lokalitou. Najdete zde byty a domy staré několik staletí, najdete zde však i novostavby, které vznikly teprve nedávno. Mezi novostavby Prahy 6 se řadí i nový projekt Rezidence Podbaba, který vyrůstá v blízkosti nedávno dokončených bytových domů. Celkem 77 bytů nabídne vysoký standard bydlení, který uspokojí i velmi náročné zájemce o bydlení v této atraktivní lokalitě.

Byty z projektu Rezidence Podbaba vyrostou v atraktivním prostředí Prahy 6. Praha 6 patří k velmi vyhledávaným rezidenčním částem města Prahy. Projekt s 77 byty je situován mezi nově vzniklou bytovou výstavbu a plně tak zapadá do konceptu celého okolí. Bytový dům bude stát mezi ulicemi Lindleyova a Heinemannova. 

Byty Praha 6 - přírodě nablízku

V blízkém okolí můžeme najít např. tvrz Baba, Divokou Šárku, která patří mezi přírodní rezervace,  a také k nejkrásnějším přírodním místům v Praze nebo také krásný břeh řeky Vltavy. Jako spojení do centra lze využít autobus nebo tramvaj. Metro se nachází 2 zastávky tramvají a odtamtud, je to pár minut do centra města. Velký přínos bude představovat dostavba tunelu Blanka v 4/2014.

Realitní servis

Praha 6 byty

Specializujeme se na prodej developerských projektů

Praha 6 byty .cz je jedním z mnoha našich projektů. V našem portfoliu naleznete stovky nových bytů a RD po celé Praze. Aktuálně například byty Karlín nebo další.

Servis developerům

Praha 6 byty

Kompletní servis pro developery

Zajišťujeme projektové financování, hypoteční servis a prodej nemovitostí.

Financování hypotékou

Praha 6 byty

Hypotéka - ideální nástroj pro financování nemovitosti

Rádi Vám bezplatně zajistíme financování vybrané nemovitosti hypotékou. Máme licence všech bank. Více...

 
 
Jste zde: Home Byty Praha 6